özel terapiler

BEAT

B.E.A.T. LIGHT RENT™, ELEKTROMANYETİK ALAN TERAPİ CİHAZI

Bireysel kullanıma yönelik olarak tasarlanmış cep telefonu ebadında egzojen (dış alan oluşturan) elektromanyetik BRT cihazıdır. İçerisinde bulunan anteni vasıtası ile yaklaşık 2 m²’lik alan oluşturmak kaydı ile terapi sinyallerini iletir.


Lenyo

LCC - LENYO CELL-COM™, ELEKTROMANYETIK ALAN TERAPİ CİHAZI

LCC (Lenyo Cell-Com), kişinin bireysel sinyalleri
(endojen sinyaller) ile faaliyet gösteren, ‘’kişiye özgü’’ özel bir terapi imkanı sunan profesyonel kullanıma yönelik tasarlanmış Elektromanyetik Bio-komünikasyon (ELI – PEMF) cihazıdır.

B.E.A.T. LIGHT RENT™, ELEKTROMANYETIK ALAN TERAPI CİHAZI

BEAT Light Rent Ion, hem bireysel hem de profesyonel kullanıma yönelik, Dr.Hartmut Müller’in Global Ölçeklendirme Proton Rezonansı ilkesine dayanarak geliştirilmiş kızıl ötesi ışınları ve frekansı kullanan çok özel bir foton terapi cihazdır.

KARANLIK ALAN MİKROSKOPU

Karanlık alan canlı kan analizi uygulayıcıya standart kan analizlerinde göremeyecekleri sayısız bilgiye görsel olarak ulaşma, yorumlama ve tavsiyeler sonrası takip etme imkanı vermektedir.
Karanlık alan canlı kan analiz methodunu diğerlerinden faklı kılan en önemli faktörlerden bir diğeride kan uygulaması yapılan kişiye kendi kanını görsel olarak gözlemleyebilme fırsatının sunulmasıdır.